Ja si dukej Anita Haradinaj si gjimnaziste në Tiranë në vitin 1996

Tenisti i njohur shqiptar, Beni Islami, ka publikuar një fotografi nga shtatori i vitit 1996 kur ishte mbajtur turneu prestigjioz i tenisit – “Kupa e Presidentit”.   Në këtë turne kishin marrë pjesë tenistët më të mirë nga trojet shqiptare por edhe të huaj që punonin në Shqipëri, shkruan Magazina.al Beni Islami e kujton këtë …

Continue reading "Ja si dukej Anita Haradinaj si gjimnaziste në Tiranë në vitin 1996"

Kejvina nuk përmbahet: I kërkon publikisht Blerim Destanit të zhvishet (FOTO)

Një nga momentet më pikante të “Xing me Ermalin”, është momenti kur Kejvina vjen dhe bën atë pyetjen me spec që e bën të ftuarin të skuqet apo të vihet në siklet. Këtë radhë Kejvina përballë aktorit Blerim Destani kishte një kërkesë dhe jo një pyetje. Ajo i kërkoi Blerimit të hiqte bluzën pasi shoqet …

Continue reading "Kejvina nuk përmbahet: I kërkon publikisht Blerim Destanit të zhvishet (FOTO)"

VALLTARJA SHQIPTARE QMEND TE GJITH ME B***ET E SAJ (VIDEO)

  Revista “Monitor” ka hartuar një listë me femrat shqiptare më të pushtetshme të biznesit. Ja kush është renditja e 5 të parave: Anisa Skëndaj – Sipërmarrësja më e madhe në vend, sipas qarkullimit vjetor, është për të tretin vit radhazi Anisa Skëndaj. Kompania Info Telecom, ku ajo ka 60% të aksioneve, ka aktivitet si …

Continue reading "VALLTARJA SHQIPTARE QMEND TE GJITH ME B***ET E SAJ (VIDEO)"

Çmendet gruaja e Xhekut nga kjo foto e tij me Rabën (FOTO)

    Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska është arsyeja e shumë prej publikut pse shikohet ‘Çka ka shpija’. Janë dy personazhet kryesore të këtij seriali dhe në kujtesën e publikut janë ngulitur me këto role. Gresa dhe Naseri janë kolegë të mirë edhe jashtë kamerave, por para tyre ata shpesh edhe kanë skena që nuk …

Continue reading "Çmendet gruaja e Xhekut nga kjo foto e tij me Rabën (FOTO)"

Çmendet gruaja e Xhekut nga kjo foto e tij me Rabën (FOTO)

  Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska është arsyeja e shumë prej publikut pse shikohet ‘Çka ka shpija’. Janë dy personazhet kryesore të këtij seriali dhe në kujtesën e publikut janë ngulitur me këto role. Gresa dhe Naseri janë kolegë të mirë edhe jashtë kamerave, por para tyre ata shpesh edhe kanë skena që nuk do …

Continue reading "Çmendet gruaja e Xhekut nga kjo foto e tij me Rabën (FOTO)"

Nusja shqiptare dehet dhe kafshon burrin, vjehrra e zhvesh nusen (VIDEO)

Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në një martesë shqiptare. Ajo që supozohej të ishte dita më e bukur e jetës së tyre, nuk ka shkuar ashtu siç mendohej për një çift në Korçë. Dhe fajin për këtë, mesa duket e ka pasur vetë nusja, raportojnë mediat shqiptare. Siç ka shpjeguar korrespondentja e Korçës …

Continue reading "Nusja shqiptare dehet dhe kafshon burrin, vjehrra e zhvesh nusen (VIDEO)"

“Baba” i tallavasë Muharrem Ahmei do ta lë muzikën, e të bëhet hoxhë (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Muharem Ahmeti i cili konsiderohet si një nga këngëtaret më të mirë të muzikë “tallava’ ka vendosur që të ndryshoj profesion. Të paktën kështu ka thënë në emisionin “Zonë e lirë” ditën që lamë pas, ku ka habitur të gjithë për zgjedhjen e tij. Ai ka thënë se nuk do të …

Continue reading "“Baba” i tallavasë Muharrem Ahmei do ta lë muzikën, e të bëhet hoxhë (Video)"

Gruaja e Shpëtim Deskut ua dëshmon me këto foto se është shumë më e bukur se disa femra të estradës!

  Aktori dhe moderatori i njohur, Shpetim Desku është çdoherë temë e mediave rozë, por nuk ka kaluar pa u pikasur nga syri i tyre as bashkëshortja e tij Arta. Arta që me profesion është politologe dhe punon si profesorësh, shquhet edhe për format fizike dhe pamjen e jashtme.Ndonëse është nënë e dy vajzave, ajo …

Continue reading "Gruaja e Shpëtim Deskut ua dëshmon me këto foto se është shumë më e bukur se disa femra të estradës!"

Po ta dinte me kë është martuar, 50 vjeçari do të ndahej menjëherë nga Adelina

Adelina Tahiri bëri bujë me martesën e saj. Na prezantoi lajmin për martesë por jo edhe burrin e saj, e se për çfarë arsye e bëri këtë gjest, nuk e di askush. Këngëtarja nga Maqedonia gjithëmonë ka tentuar të citohet si femra më seksi shqiptare dhe për këtë është munduar shumë, përcjell ORAinfo. Ajo bëri …

Continue reading "Po ta dinte me kë është martuar, 50 vjeçari do të ndahej menjëherë nga Adelina"