Bebe Rexha duke i ushtruar vithet në palestër, dikush e incizon nga mbrapa

Bebe Rexha e ka marrë shumë seriozisht punën e palestrës Pamje nga atje po e shohim tek po sjell shpesh nëpër rrjete sociale e kështu ka vepruar edhe së fundmi. Bebe, njihet për linjat e saj të mahnitshme trupore sidomos për vithet e këtë po e arrinë duke ushtruar me plot përkushtrim. Këngëtarja shqiptare me …

Continue reading "Bebe Rexha duke i ushtruar vithet në palestër, dikush e incizon nga mbrapa"

Elita para se të lidhej me Gjikon, të dashur kishte këtë super-yll

  Elita Rudi është njëra ndër prezantueset më seksi kosovare. Ajo përveç karrierës profesionale shquhet edhe për lidhjet e saj të dashurisë. Vite më parë ishte në lidhje me yllin e basketbollit kosovar, Dardan Berisha. Edhe pse nuk ishte thënë asnjëherë nga dyshja, ata u panë në vendet e njejta gjersa publikonin fotografi në rrjetet …

Continue reading "Elita para se të lidhej me Gjikon, të dashur kishte këtë super-yll"

Këto femra kaq të bukura i ka vetëm familja e Ramiz Kelmendit!

Për vajzat bukuroshe dhe shumë tërheqëse të Ramiz Kelmendit është përfolur shpesh herë në mediat rozë, por për gjithë këto femra të bukura që ka kjo familje nuk keni pasur rastin të dini ende.Në një fotografi të realizuar, familja Kelmendi të mbledhur të gjithë së bashku, duken shumë familje e lumtur, vëmendjen e marrin gjinia …

Continue reading "Këto femra kaq të bukura i ka vetëm familja e Ramiz Kelmendit!"

Rita Ora s’ka pranuar të paguhet për koncertin në Prishtinë

  Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli ka konfirmuar lajmin se këngëtarja me famë botërore, Rita Ora do të vijë në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Pacolli po ashtu ka bërë të ditur se këngëtarja kosovare nuk ka pranuar të paguhet, përcjell albinfo.ch. “Familja Ora (Sahatçiu) meriton një respekt të madh për çdo gjë që kanë …

Continue reading "Rita Ora s’ka pranuar të paguhet për koncertin në Prishtinë"

Enca ja terron Labit te 21-shit duke ja dridh vithet perpara (VIDEO)

  Enca Haxhia është njëra ndër artistet më të komentuara në shoubizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic.Ajo u bë e njohur qysh nga publikimi i një video 12 sekondëshe me këngën e saj ‘A po të pëlqen’, këngë kjo që bëri bujë të madhe në rrjetet sociale.Format trupore bombastike të këngëtares nga Shqipëria, kanë bërë që …

Continue reading "Enca ja terron Labit te 21-shit duke ja dridh vithet perpara (VIDEO)"

Sinani e Besi i ftojnë për darkë, Andrra e Xhensila shkuan me këto veshje që nuk i prisnin

  Sinan Hoxha dhe Bes Kallaku ka një gjë të përbashkët si dy fytyra shumë të njohura të ekranit, kanë gratë më të bukura. Njëri humorist dhe tjetri këngëtar janë bërë miq të mirë edhe familjarisht, përcjell ORAinfo. Shpesh ata shihen bashkë dhe të shpeshta janë edhe ftesat për darka nga të dy palët. Së …

Continue reading "Sinani e Besi i ftojnë për darkë, Andrra e Xhensila shkuan me këto veshje që nuk i prisnin"

Video: Vetura Godet Këmbësoren në Qendër të Prishtinës

  Video: Vetura Godet Këmbësoren në Qendër të Prishtinës Një veturë ka goditur një person që raportohet të jetë i gjinisë femërore. Aksidenti ka ndodhur afër Rektoratit të UP-së në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:20. Sipas dëshmitarëve, e lënduara nuk ka qenë duke kaluar rrugën në vendkalim, shkruan rtv21.tv. Autoambulancës iu desh …

Continue reading "Video: Vetura Godet Këmbësoren në Qendër të Prishtinës"

Ndalimi i veturave në Prishtinë, këngëtarja e njohur shihet në autobusin e trafikut urban (Foto)

  Ndalesa e veturave në Prishtinë ka bërë që shumë qytetarë të përdorin transportin e trafikut urban. E nga kjo ndalesë duket se nuk ka shpëtuar as këngëtarja Adelina Emini, e cila është fotografuar duke shkuar në punë me trafikun urban, transmeton Magazina.al Adelina ka publikuar vet fotografitë në rrjetet sociale, ndërsa bashkë me to …

Continue reading "Ndalimi i veturave në Prishtinë, këngëtarja e njohur shihet në autobusin e trafikut urban (Foto)"

Blerta Deliu alivanoset nga ajri i ndotur, mendoi që ishte gaz lotsjellës

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’së, Blerta Deliu, ka shprehur shqetësimin për gjendjen e ajrit në Prishtinë. Si aktore që është, ajo së bashku me vajzën e saj, kanë vënë maska dhe kanë publikuar një foto nga vetura në rrjetet sociale. Deputetja aktore Deliu, duket se gjendjen e artit dhe faktorët e …

Continue reading "Blerta Deliu alivanoset nga ajri i ndotur, mendoi që ishte gaz lotsjellës"

Këto janë rrugët e Prishtinës, që nuk lejohet qarkullimi i automjeteve nga nesër

Që nga dita e nesërme, duke filluar nga ora 06:00 e mëngjesit, e deri në ora 22:00, do ndalohet qarkullimi i veturave në rrugët e Qendrës së Prishtinës. Kjo ndalesë do të vlejë deri në një vendim tjetër. Kështu kanë njoftuar zyrtarë të Komunës së Prishtinës, të cilët këto masa i kanë ndërmarrë për të …

Continue reading "Këto janë rrugët e Prishtinës, që nuk lejohet qarkullimi i automjeteve nga nesër"