Boksieri Mehmedi e bën horë serbin, e rrëzon në raundin e katërt (FOTO)

Boksieri shqiptar është duke u ndeshur aktualisht me serbin, Branko Kojic.Në raundin e katërt të meçit, Sazan Mehmedi ka rrëzuar boksierin serb, shkruan GazetaBlicMegjithatë deri më tani, në katër raundet e para dueli ka qenë pothuajse i barabartë. Boksieri shqiptar është duke u ndeshur aktualisht me serbin, Branko Kojic.Në raundin e katërt të meçit, Sazan …

Continue reading "Boksieri Mehmedi e bën horë serbin, e rrëzon në raundin e katërt (FOTO)"

Burri shqiptar në McDonalds, kërkon qebapa dhe speca (Video)

Një personazh virtual që tashmë është bërë protagonist i shumë videove të ndryshme me karakter komik është edhe burri shqiptar në Amerikë, që shpesh herë njihet si Angry Baba. I Veshur në veshje kombëtare dhe me plis në kokë ai ka mësyrë dyqanin e ushqimit të shpejt McDonalds, ku edhe ka pasur një kërkesë mjaft …

Continue reading "Burri shqiptar në McDonalds, kërkon qebapa dhe speca (Video)"

Dikur jepte lajmet topless, sot Eliona Pitarka bëhet nuse (FOTO)

Eliona Pitarka u bë e njohur duke dhënë lajmet topless, e veshur vetëm me një xhaketë që i tregonte format, ndërsa prej më shumë se dy vitesh ajo është bërë pjesë e kastit të aktorëve të “Apartmenti 2XL”. Aktorja ka marrë dhjetra komplimenta në foton ku shihet me fustanin e bardhë të nusërisë për një set fotografik. …

Continue reading "Dikur jepte lajmet topless, sot Eliona Pitarka bëhet nuse (FOTO)"

E pabesueshme! Shqiptarja, nusja më e ‘shtrenjtë’ në Ballkan!

Në bazë të një analize disa mujore ka konstatur që një nuse tetovare për t’i bërë përgatitjet e dasmës harxhon mesatarisht mbi 20 mijë euro. Familjet me buxhet mesatar në Tetovë dëshirojnë që vajzës së tyre që martohet t’i bëjnë dhuratë se paku një palë dimija, një stoli ari ku mund të përfshihet një qafore …

Continue reading "E pabesueshme! Shqiptarja, nusja më e ‘shtrenjtë’ në Ballkan!"

E pabesueshme, a e dini sa vite mbushi Ryva sot? Shikoni tortën interesante të ditëlindjes

Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen. Ndonëse duket një femër joshëse dhe e re, Ryva sot mbushi plot 38 vite, përcjell ORAvip. Është ndër këngëtaret që me pamjen e saj bëri bujë dhe ajo vazhdon të kujdeset në të njëjtën mënyrë po e mirëmban veten, pavarësisht viteve. Ryva sot mori një tortë kaq të bukur si …

Continue reading "E pabesueshme, a e dini sa vite mbushi Ryva sot? Shikoni tortën interesante të ditëlindjes"

Mjekët kanadezë protestojnë kundër rritjes së pagave të tyre

Qindra mjekë, specialistë të mjekësisë e studentë të mjekësisë nga Kanadaja kanë nënshkruar një peticion si formë proteste kundër rritjes së rrogës të tyre, njofton Klan Kosova. Ata kanë kërkuar që në vend të rritjes së rrogave për ta, paratë të rilokohen për motrat medicinale dhe pacientët në nevojë. “Ne, doktorët e Kebekut, që besojmë …

Continue reading "Mjekët kanadezë protestojnë kundër rritjes së pagave të tyre"

Dy vëllezërit nga Malisheva u vranë nga hajnat ne Malishevë

  Në fshatin Plloqicë të Malishevës u vranë dy vëllezër në orët e para të ditës së premte. Klan Kosova ka mësuar detajet e vrasjes së Sh.M., i lindur me 1973 dhe B,M., i lindur me 1984. Dy vëllezërit ishin duke qëndruar në shtëpinë e tyre bashkë me tre kushërinjtë derisa në ndejë e sipër …

Continue reading "Dy vëllezërit nga Malisheva u vranë nga hajnat ne Malishevë"

Foto madhështore e Levizjes Vetëvendosje në Prekaz

Prekazi dhe varrezat e Jasharajve kanë pritur një numër të madh vizitorësh në ditët që po shënohet “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”Pothuajse të gjithë liderët politik kanë vizituar dje dhe sot Prekazin, duke shprehur nderime e përkulje për familjen Jashari.Por një delegacion me më shumë pjesëmarrës se sa zakonisht e ka bërë sot Lëvizja …

Continue reading "Foto madhështore e Levizjes Vetëvendosje në Prekaz"

‘Kaçurrelja’ e serialit ‘O sa mirë’ me këtë pozë ju ngroh në këtë mëngjes të ftohtë (FOTO)

  Arta Elezaj është bërë shumë e njohur falë rolit të saj në serialin vendor “O Sa Mirë”, shkruan GazetaBlic.“Xhakarta” është roli të cilin ajo ka në serial, e duket se po pëlqehet shumë nga publiku, por pamja e jashtme është ajo për të cilën përflitet.Linjat e saj trupore bëjnë që ajo t’i tregoj edhe …

Continue reading "‘Kaçurrelja’ e serialit ‘O sa mirë’ me këtë pozë ju ngroh në këtë mëngjes të ftohtë (FOTO)"