Këto fotografi të kesaj kengtare nuk i keni parë asnjëherë më parë (FOTO)


 

Ronela Hajati hap arkivin e fotografive: Si dukej kur ishte 16 vjeç?!

Ronela Hajati njihet si një ndër këngëtaret me më së paku komplekse në industrinë muzikore shqiptare.

Po ashtu, është një ndër të paktat artiste që i ka rezistuar ndërhyrjeve plastike. Këtë e ka konfirmuar edhe sot ku përmes llogarisë së saj në Instagram ka postuar një album fotografish nga adoleshenca e saj.

Dominojnë imazhet nga mosha 16 deri 18, ku përpos grimit që ka ndryshuar plotësisht nuk ka diferencë nga Ronela që shohim sot në skenë./Prive.al

Me posht mund ti shikoni fotot dhe ndryshimet e saj ne vite

 

 

 

.