A ju kujtohet Pranvera Behrami – “bonbon” i ekranit? (FOTO)

A ju kujtohet Pranvera Behrami – “bonbon” i ekranit? Ja ku është e si po duket sot

Pranvera Behrami ishte një ndër figurat më positive të ekraneve kosovare, e cila prezantoj disa emisione në kuadër të “RTV 21”. Pranvera ja doli suksesshëm në çdo nismë, shkruan “Kosovarja”.

U bë shumë më e njohur dhe më e dashur për publikun në kohën kur prezantonte emisionin “Bon Bon”, e madje edhe u quajt “bonbon” i ekranit.

Pranvera, ka realizuar suksesshëm edhe një cikël emisionesh me karakter humanitar, që e konsideron arritjen e saj më të madhe në karrierën profesionale, shkruan “Kosovarja”.

 Pranvera ka kohë që e ka braktisur ekranin. Tani është nënë e një djali dhe po duket ende shumë bukur./Kosovarja/

Me posht ju sjellim fotot dhe ndryshimet e saj nder vite .