Nuk do të mund ta besoni, por Raba ka gjithë këto vite

Nuk do të mund ta besoni, por Raba ka gjithë këto vite

Gresa Pallaska është aktorja e cila përveç talentit në aktrim, komentohet shumë edhe për pamjen joshëse që ka.

E njohin me rolet e popullarizuara që ka, atë të Trëndelinës te seriali ‘Familja Moderne’ dhe së fundi me atë të Rabës te ‘Çka ka shpija’, përcjell ORAinfo.

Aktorën joshëse mund ta dini për të re, por ajo numëron plot 35 vite, edhe pse pamja e saj e tregon të kundërtën .

Ajo u lind në Prishtinë më 25.04.1982 dhe karrierën e filloi dhe po e vazhdon në po këtë qytet. Pallaska do të mbahet mend gjatë në publik dhe prej saj priten edhe shumë role të tjera në të ardhmen.

Me posht mund ti shikoni fotot e Rabie Demullarit 

Nuk do të mund ta besoni, por Raba ka gjithë këto vite