Çapkëni Naim Abazi tenton ta puthë në gjoks Gjyste Vulen (Video)

Bashkëshorti i Mihrije Brahës, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes.
Në videon më poshtë këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore tenton ta puthë live në gjoks.