Engji feston Vitin e Ri pa pikë grimi në fytyrë, do t’iu tmerroj pamja e saj

Për Engjin 2017 ishte një vit që ia solli famën. Edhe pse në krah të nënës së saj, ajo arriti të hyjë në mes këngëtarëve të mëdhenj.

Ajo erdhi me disa këngë, ku në mes tyre kishte edhe bashkëpunime me Shyhrtën, përmes të cilave edhe depërtoi në skenë, përcjell ORAinfo.

Sonte Engji bashkë me Shyhretën janë me kolegë dhe ajo që befason më shumë është fytyra e saj e pagrimosur.