Sinani e Besi i ftojnë për darkë, Andrra e Xhensila shkuan me këto veshje që nuk i prisnin

 

Sinan Hoxha dhe Bes Kallaku ka një gjë të përbashkët si dy fytyra shumë të njohura të ekranit, kanë gratë më të bukura.

Njëri humorist dhe tjetri këngëtar janë bërë miq të mirë edhe familjarisht, përcjell ORAinfo.

Shpesh ata shihen bashkë dhe të shpeshta janë edhe ftesat për darka nga të dy palët.

Së fundi ata kanë ftuar dy zonjat e tyre në një darkë por ata janë befasuar kur i panë dy bashkëshortet e tyre të veshura kaq thjesht dhe jo me elegancën që jemi mësuar t’i shohin.

Andrra dhe Xhensila edhe në thjeshtësinë e tyre duken të mahnitshme./ORAinfo/