Bebe Rexha duke i ushtruar vithet në palestër, dikush e incizon nga mbrapa

Bebe Rexha e ka marrë shumë seriozisht punën e palestrës

Pamje nga atje po e shohim tek po sjell shpesh nëpër rrjete sociale e kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Bebe, njihet për linjat e saj të mahnitshme trupore sidomos për vithet e këtë po e arrinë duke ushtruar me plot përkushtrim.

Këngëtarja shqiptare me famë në botë është incizuar nga mbrapa duke ushtruar të pasmet e kjo do të thotë se nuk e ka ndërmend të ndalet dhe imazhet e ardhshme do t’i ketë akoma më të nxehta.

 

 

Bebe Rexha