Kjo është vajza që u bë e famshme vetëm pse i ngjan shumë Nora Istrefit

 

Sozia e Nora Istrefit Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Përveç zërit ajo njihet edhe për bukurinë e saj ekzotike, si dhe për format mjaftë të bukura trupore, shkruan rtv21.tv Mirëpo, duket se është edhe një vajzë tjetër e cila ngjason me të.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare dhe përfaqësuesen e Shqipërisë në Miss Europe 2017, Nikola Spaho e cila sot ishte e ftuar në emisionin “Kojshia Show” në RTV21.