Shyhrete Behluli shndritë më mes të dy mbesave, bukuria e tyre të lë pa fjalë

 

Shyhrete Behluli, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku. Ani pse ka kohë që është në skenën muzikore, ajo ka ditur të i  mbajë afër adhuruesit e saj, përcjell ORAvip.

Përveç që ësh

të e angazhuar në profesionin e saj, Shyhretja është një grua, nënë dhe gjyshe shumë e përkushtuar.

Nipi i saj i vogël, Matini është anëtari më i vogël i shtëpisë i cili ka sjellë gëzim në shtëpinë e këngëtares, por Shyhretja nuk i harron asnjëherë mbesat ani pse ato tashmë janë të rritura..

Shikoni një foto të tyre me gjyshen, sa të bukura duken përkrah njëra tjetrës./ORAvip/